Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel PRAGUE INN Praha 1 - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel PRAGUE INN Praha 1 - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel PRAGUE INN Praha 1 - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel PRAGUE INN Praha 1 - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel PRAGUE INN
Vaclavske namesti ul. 28. rijna
Praha 1 11000
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel PRAGUE INN ubytovanie Praha 1 Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s


 

**** Hotel PRAGUE INN ubytovanie Praha 1

Hotel Praha 1 PRAGUE INN Hote PRAGUE INN Ubytovanie Praha 1 Centrum Popis :
Václavské námestie  sa nachádza v samom srdci starobylej Prahy a so Staromestským námestím tvoria jeden z najskvostnejších historických celkov.

Hotel PRAGUE INN Ubytovanie Praha 1 Centrum  Ubytovanie :
K dispozícii je celkovo 34 izieb vrátane 1 apartmánu a 1 rezidenčného apartmánu. Všetky izby vznikly v dôsledku rešpektovania pôvodných stien objektov v modernom štýle a luxusným zariadením. Všetky izby sú vybavené vańou, Wc, telefón, Tv+ satelit, trezorom, PC a faxovou prípojkou, internet, fén, minibar. Všetky izby majú klimatizáciu. Masívny nábytok má ekologický riešenú povrchovú úpravu bez použitia laku. Všetky izby ponúkajú maximálny komfort s akcentom na bezpečnosť - čipové karty pre prístup do jednotlivých zón, novágenerácia požiarnej signalizácie.

Hotel PRAGUE INN Ubytovanie Praha 1  centrum Reštaurácia :
Reštaurácia sa nachádza v spodnej časti Vaclavského námestia primo na Mostíku. Architektonicky zaujimavá budova je dominantov pre svoj samotný pôvod siahajúci až do 14 storočia čím sa tak zaraďuje medzi najstaršie stavby.

Hotel PRAGUE INN Ubytovanie  Preha 1 Centrum Sluřby :
- stravovanie formou polpenzia, plnápenzia, transfér, okruřná jazda po Prahe a Čechách, vstupenky na kultúrne podujatia a mnoho dalších podľa vášho priania.

Hotel PRAGUE INN Ubytovanie Praha 1 Centrum Parkovisko :
Prídete do nášho hotelu vlastným vozom budete môct i v tejto lokalite zaparkovať. K dispozícii vám sú  strážené  parkovacie garážové miesta v blízkosti hotela. Využitie leteckej alebo vlakovej dopravy tak zabezpečíme dovoz a odvoz k nám do hotelu.

Hotel PRAGUE INN Ubytovanie Praha 1 Centrum  Poloha :
Hotel je velmy výhodne situovaný a to priamo na Václavskom námestí v samom strede mesta Prahy. aclavské námestie a pešia zóna zaručuje všetkym naším návštevníkom hotelu potrebný kľud a odpočinok. Zároveň umožńuje bez veľkej námahy formou peších prechádzok dosiahnuť najobľúbenejšie turistické ciele.

Hotel Praha 1 PRAGUE INN - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 1 PRAGUE INN - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 1 PRAGUE INN - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 1 PRAGUE INN - k dispozícii kavareňHotel Praha 1 PRAGUE INN - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 1 PRAGUE INN - hotel má reštauráciuHotel Praha 1 PRAGUE INN - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 1 PRAGUE INN - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1 PRAGUE INN - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 1 PRAGUE INN - v izbach je telefonHotel Praha 1 PRAGUE INN - Iybz sú vybavené televízorom
Email: hotel-Praha-Prague-Inn@cz-hotel.eu